Incrivel Chacara Com Wifi Em Socorro Sp Villa
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Kültéri úszómedence | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Legfeljebb 15 vendéget fogadva, az 5 hálószobás Incrivel Chacara Com Wifi Em Socorro Sp Villa az olyan oktatási helyszínektől, mint a Biblioteca Municipal de Socorro Profa Esther de Camargo Toledo Teixeira, 7 km-re található.
A Mirante do Cristo 8 km-re, míg a Cidade de Socorro Gateway egy 15 perces autóútra van a 7 fürdőszobás villától.
A Socorro városi ingatlan egy külön WC-vel és zuhanyzóval felszerelt fürdőszobával rendelkezik. Szárító biztosított a további kényelem érdekében.
Az Incrivel Chacara Com Wifi Em Socorro Sp Villa biztosít egy teljesen felszerelt konyhát kávé/tea készítővel, hűtővel és konyhai edényekkel, hogy a vendégek minden igényét kielégítse. A Socorro városi villában van terasz, ahol kikapcsolódhat egy fárasztó nap után, vagy lazíthat az úszómedencénél.
- Repülőterek
- Viracopos nemzetkozi repuloter118 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Szárító
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Terasz
- Tea és kávéfőző
- Mosógép
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Az Incrivel Chacara Com Wifi Em Socorro Sp Villa milyen messze van a Viracopos nemzetkozi repülőtértől?
A Viracopos nemzetkozi repülőtér és az Incrivel Chacara Com Wifi Em Socorro Sp Villa között 120 km távolság van. - ❓
Medence elérhető az Incrivel Chacara Com Wifi Em Socorro Sp Villa kínálatából?
Igen, az Incrivel Chacara Com Wifi Em Socorro Sp Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető magán úszómedencét. - ❓
Az Incrivel Chacara Com Wifi Em Socorro Sp Villa konyhával berendezett?
Az Incrivel Chacara Com Wifi Em Socorro Sp Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a villa vendégei vagyunk?
Socorro nevezetességei közé tartozik a Cidade de Socorro Gateway és a Biblioteca Municipal de Socorro Profa Esther de Camargo Toledo Teixeira, amelyek 7 km-re, illetve 8 km-re találhatók a villa területétől. Ezenkívül a Dr. João Batista Gomes Ferraz Helytörténeti Múzeum (8 km) szintén ajánlott a látogatásra.